Firma

O nas

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galmet działa na rynku w branży metalowej od 1990 roku. W 1994 roku poszerzyliśmy swoją działalność o lakiernię proszkową i od tamtego czasu wypracowaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku lakierniczym. 

Zajmujemy się w lakierowaniem proszkowym elementów aluminiowych, stalowych i ocynkowanych. Od kilku lat specjalizujemy się także w produkcji Elementów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, takich jak różnego rodzaju barierki, wygrodzenia, bariery i odboje. Posiadamy w tej dziedzinie bardzo szerokie możliwości produkcyjne, dlatego też możemy realizować zamówienia niestandardowe i indywidualne projekty.

Nieustannie doskonalimy umiejętności i podnosimy kwalifikacje wszystkich pracowników pod okiem wyspecjalizowanej, mającej długoletnie doświadczenie kadry kierowniczej. Rodzinny charakter firmy w naturalny sposób przekłada się na osobiste zaangażowanie w realizację każdego zamówienia. Jesteśmy znani z wysokiej jakości świadczonych usług  lakierowania proszkowego oraz z elastycznego dostosowywania się do potrzeb klientów.

W ciągu tych kilkunastu lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie lakierowania proszkowego, jak i produkcji, które dalej rozwijamy i wykorzystujemy. Staliśmy się nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dzięki temu liczba naszych zadowolonych klientów rośnie. Gwarantujemy solidną i terminową realizację dostaw, fachowe podejście do najtrudniejszych zagadnień. Nasz zespół składający się z wykwalifikowanych pracowników używa maszyn najnowszej generacji, stosujemy najlepsze techniki w zakresie projektowania, lakierowania i produkcji.

Naszym atutem są innowacyjne rozwiązania technologiczne w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych. Materiały stalowe wykorzystywane przy tworzeniu produktów pochodzą od uznanych i sprawdzonych dostawców, poparte są atestami jakości.

Opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu we wdrażaniu zróżnicowanych projektów oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania najnowszych technologii. Pomagamy nie tylko w realizacji, służymy również szeroką wiedzą dobierając bądź sugerując rozwiązania adekwatne do potrzeb Naszego Klienta.

Posiadamy odpowiednie zaplecza produkcyjne:

- Prasa krawędziowa sterowana numerycznie
- Sprzęty i maszyny ślusarskie
- Spawalnia
- Lakiernia proszkowa
- Magazyn
- Obróbka skrawaniem

Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością, dużą estetyką, oraz bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Zapewniamy kompleksową obsługę (od projektu po produkt gotowy do wysłania).

Zapraszamy do współpracy.

Historia

Firma Galmet zapoczątkowała swoją działalność w branży metalowej jako zakład produkcyjno-usługowy w 1990 r. Utworzona została przez Panią Urszulę i Henryka Michalskich, co zdeterminowało jej rodzinny charakter.

Głównym projektantem został Pan Henryk Michalski. W 1994 roku koleje losu sprawiły, że wcześniejszy zakład usługowo-produkcyjny został zlikwidowany, a w jego miejsce powstała w podobnym do obecnego kształcie firma Galmet, w której zaczęła funkcjonowa lakiernia proszkowa.
 
Od początku istnienia z niewielkiego 3 osobowego zakładu staliśmy się firmą zatrudniającą 24 osoby na umowę o pracę. Zajmujemy powierzchnię produkcyjną około 1000m², a produkcja i sprzedaż wzrosły w tym okresie dwudziestokrotnie. Nieprzerwanie rozwijamy i powiększamy Naszą wytwórczość.

Nawiązaliśmy współpracę nie tylko z wieloma klientami krajowymi, ale także z zagranicznymi. Rodzinny charakter firmy w naturalny sposób przekłada się na osobiste zaangażowanie w realizowanie każdego zamówienia. Zadowolenie klienta było i jest dla Nas najważniejsze.

Plany na przyszłość

W nadchodzących latach firma Galmet planuje dalszy rozwój w zakresie produkcji Elementów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz nowych technik lakiernictwa. Dbając o najwyższą jakość i zadowolenie klienta, w najbliższym czasie chcemy poszerzyć listę Naszych usług i działań. Jest to związane z planami budowy nowej siedziby firmy.

Firma Galmet przywiązuje dużą wagę do rzetelności i wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, dlatego też będziemy dąży do wprowadzenia kolejnych innowacyjnych technologii oraz produktów potwierdzonych certyfikatami. Pragniemy także nieustannie poszerzać Naszą działalność, zarówno w kraju, jak i za granicą.
 
Bardzo ważnym kierunkiem rozwoju firmy jest zakup nowych maszyn oraz wdrażanie nowych technologii.

W planach na przyszłość jest również uruchomienie sprzedaży internetowej aby ułatwić klientom zakup towaru i usług, a także dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.

Pragniemy osiągać dalsze sukcesy na rynku poprzez świadczenie usług najwyższej jakości oraz być postrzegani jako firma, która troszczy się o klienta i środowisko naturalne.