Lakierowanie proszkowe

Jedną z głównych usług oferowanych przez Naszą firmę jest lakierowanie proszkowe. Specjalizujemy się w lakierowaniu proszkowym elementów aluminiowych, stalowych i ocynkowanych.

Lakierowanie proszkowe jest najefektywniejszą metodą pokrywania metali. Po jego zastosowaniu otrzymujemy całkowicie gładkie powierzchnie bez zacieków, spękań i pęcherzy. Powłoki powstałe na skutek lakierowania proszkowego spełniają zarówno funkcje dekoracyjne, jak i ochronne. Stosujemy farby proszkowe renomowanych firm, posiadające świadectwa jakości oraz atest PZH. Szczególną uwagę poświęcamy właściwemu przygotowaniu powierzchni przeznaczonych do lakierowania elementów, wykorzystując do tego celu wieloetapową obróbkę chemiczną.

W celu zwiększenia odporności elementów metalowych na korozję zapewniamy usługi piaskowania oraz cynkowania galwanicznego lub ogniowego. Elementy stalowe dodatkowo - według Państwa uznania - mogą być zabezpieczane podkładem cynkowym. Takie przygotowanie gwarantuje trwałość lakierowanej powierzchni.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło Nam na wypracowanie technologii zapewniającej wysoką jakość, krótkie terminy realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny. Maksymalne wymiary lakierowanych elementów: 155x200x300 oraz 1200x177x7000 (szer x wys x dł)

Dzięki zastosowaniu lakierów (farb) proszkowych w szerokiej gamie kolorów RAL oraz różnego stopnia połysku, możemy uzyskać szerokie spektrum efektów specjalnych i dekoracyjnych: połysk, mat, powierzchnie metaliczne, strukturalne, patyna i inne.

Aby dostosować się do Państwa wymagań oraz ciągłego zapotrzebowania na tego typu usługi, Nasza lakiernia oraz magazyn dostępne są dla Państwa przez całą dobę. Przyjmujemy zlecenia w dni robocze od 6.00 do 22.00, w soboty od 6.00 do 12.00. Ponadto w razie jakichkolwiek zapytań Nasi pracownicy dokonają profesjonalnej wyceny i doradzą najlepszą technologię.


Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu.
Zapraszamy do współpracy.